Wedstrijdschema Dubbel 2021 Interne Competitie

zondag 25 juli 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00   Roy Adam & Tonnie Schets

                                            Pierre Oosterveer & Harm Geuchies

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Johanneke Behrend & Tessa Speijk

                                            Elsbeth Visser & Rita Oosterveer

          14:00   -  15:00   Inge Kraan & Arianne van Rijn

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

          15:00   -  16:00   Rob Muller & Jos van Rijn

                                            Aad Overgaauw & Walter Westhoven

          16:00   -  17:00   Rutger Knijnenburg & Nick van der Burg

                                            Hans Kortekaas & Rakesh Partapgsing

maandag 26 juli 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Cilia Krutzen & Mirjam van den Akker

                                            Patricia van der Geest & Wijnanda van Wijk

          19:15   -  20:15   Anoesjka Bekker & Agaath van Til

                                            Elsbeth Visser & Rita Oosterveer

          20:15   -  21:15   Ineke de Jong & Yolande Beentjes

                                            Marjolein Hulshof & Esther van Doesburg

          21:15   -  22:15   Marco Vlottes & Frank Beentjes

                                            Ger van der Deijl & Klaas-Jan Masker

dinsdag 27 juli 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Hanny Brusse & Joke Hooijmans

                                            Nicolette van Drunick & Renske Kersbergen

          19:15   -  20:15   Nicole Groot & Sandra Janssens

                                            Marianne de Boer & Carla van Dongen

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

woensdag 28 juli 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

donderdag 29 juli 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15   Sarolta Jaszai & Edith Kramer

                                            Inge Kraan & Arianne van Rijn

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

vrijdag 30 juli 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

zaterdag 31 juli 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Marjan Doets & Doesjka Teunissen

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

zondag 1 augustus 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Roy Adam & Tonnie Schets

                                            Jimmy Kleij & Dickson Chia

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

maandag 2 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15   Rutger Knijnenburg & Nick van der Burg

                                            Chester Vacquier & Dennis Volkert

          20:15   -  21:15   Ger van der Deijl & Klaas-Jan Masker

                                            Charles Kersbergen jr. & Roelof Taal

          21:15   -  22:15   Inge Kraan & Arianne van Rijn

                                            Lujain Al Alousi & Janine van Oost

dinsdag 3 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Hans Kortekaas & Rakesh Partapgsing

                                            Chester Vacquier & Dennis Volkert

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

woensdag 4 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

donderdag 5 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Roy Adam & Tonnie Schets

                                            Rob Muller & Jos van Rijn

          19:15   -  20:15   Hanny Brusse & Joke Hooijmans

                                            Tanja Mol & Birgit Holl

          20:15   -  21:15   Anoesjka Bekker & Agaath van Til

                                            Johanneke Behrend & Tessa Speijk

          21:15   -  22:15

vrijdag 6 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Cilia Krutzen & Mirjam van den Akker

                                            Ineke de Jong & Yolande Beentjes

          19:15   -  20:15   Widi Widiargo & Efraim Lumalessil

                                            Chester Vacquier & Dennis Volkert

          20:15   -  21:15   Sarolta Jaszai & Edith Kramer

                                            Marjan Doets & Doesjka Teunissen

          21:15   -  22:15   Charles Kersbergen jr. & Roelof Taal

                                            Robert van der Starre & Kees de Jeu

maandag 16 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Anoesjka Bekker & Agaath van Til

                                            Mandy Spel & Pascale van der Deijl

          19:15   -  20:15   Sarolta Jaszai & Edith Kramer

                                            Suzanne Tijnagel & Irina Zub

          20:15   -  21:15   Monique Bolleurs & Isabella van Randwijck

                                            Patricia van der Geest & Wijnanda van Wijk

          21:15   -  22:15   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

dinsdag 17 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Peter Kleij & Hans de Vreeze

                                            Pieter Tiemens & Remco Breedveld

          19:15   -  20:15   Thomas Bloemarts & Erik van Lochem

                                            Ger van der Deijl & Klaas-Jan Masker

          20:15   -  21:15   Inge Kraan & Arianne van Rijn

                                            Suzanne Tijnagel & Irina Zub

          21:15   -  22:15   Anne-Marie Rosenberg & Corinne van der

                                    Geest

                                            Johanneke Behrend & Tessa Speijk

woensdag 18 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Nicole Groot & Sandra Janssens

                                            Tanja Mol & Birgit Holl

          19:15   -  20:15   Steven Kersbergen & Ben Jansen

                                            Aad Overgaauw & Walter Westhoven

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

donderdag 19 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Lujain Al Alousi & Janine van Oost

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

          19:15   -  20:15   Pieter Beeren & Xander Buijs

                                            Chester Vacquier & Dennis Volkert

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

vrijdag 20 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Hanny Brusse & Joke Hooijmans

                                            Marianne de Boer & Carla van Dongen

          19:15   -  20:15   Marco Vlottes & Frank Beentjes

                                            Robert van der Starre & Kees de Jeu

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

zaterdag 21 augustus 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Marjan Doets & Doesjka Teunissen

          14:00   -  15:00   Monique Bolleurs & Isabella van Randwijck

                                            Melinda Visman & Pieneke Hamers

          15:00   -  16:00   Rutger Knijnenburg & Nick van der Burg

                                            Widi Widiargo & Efraim Lumalessil

          16:00   -  17:00

zondag 22 augustus 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Vincent Bos & Arjan van Esveld

                                            René Schmidt Ernsth. & Gerard Kulker

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

maandag 23 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Jacco Peters & Corine Vrolijk

                                            Mandy Spel & Pascale van der Deijl

          19:15   -  20:15   Steven Kersbergen & Ben Jansen

                                            Rob Muller & Jos van Rijn

          20:15   -  21:15   Natasja van den Bos & Brenda van Amstel

                                            Nicole Groot & Sandra Janssens

          21:15   -  22:15   Pierre Oosterveer & Harm Geuchies

                                            Aad Overgaauw & Walter Westhoven

dinsdag 24 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Natasja van den Bos & Brenda van Amstel

                                            Nicolette van Drunick & Renske Kersbergen

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

woensdag 25 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Peter Vieveen & Hans Blezer

                                            Pieter Tiemens & Remco Breedveld

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

donderdag 26 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Marco Vlottes & Frank Beentjes

                                            Charles Kersbergen jr. & Roelof Taal

          19:15   -  20:15   Monique Bolleurs & Isabella van Randwijck

                                            Ineke de Jong & Yolande Beentjes

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

vrijdag 27 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Elsbeth Visser & Rita Oosterveer

                                            Mandy Spel & Pascale van der Deijl

          19:15   -  20:15   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Sarolta Jaszai & Edith Kramer

          20:15   -  21:15   Marjan Doets & Doesjka Teunissen

                                            Inge Kraan & Arianne van Rijn

          21:15   -  22:15   Jimmy Kleij & Dickson Chia

                                            Aad Overgaauw & Walter Westhoven

zaterdag 28 augustus 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

zondag 29 augustus 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

maandag 30 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

dinsdag 31 augustus 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Anne-Marie Rosenberg & Corinne van der

                                    Geest

                                            Mandy Spel & Pascale van der Deijl

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

woensdag 1 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15

          19:15   -  20:15   Tanja Mol & Birgit Holl

                                            Nicolette van Drunick & Renske Kersbergen

          20:15   -  21:15   Steven Kersbergen & Ben Jansen

                                            Jimmy Kleij & Dickson Chia

          21:15   -  22:15   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Inge Kraan & Arianne van Rijn

donderdag 2 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Patricia van der Geest & Wijnanda van Wijk

                                            Marjolein Hulshof & Esther van Doesburg

          19:15   -  20:15   Marjan Doets & Doesjka Teunissen

                                            Suzanne Tijnagel & Irina Zub

          20:15   -  21:15   Anoesjka Bekker & Agaath van Til

                                            Jacco Peters & Corine Vrolijk

          21:15   -  22:15

vrijdag 3 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Peter Vieveen & Hans Blezer

                                            René Schmidt Ernsth. & Gerard Kulker

          19:15   -  20:15   Thomas Bloemarts & Erik van Lochem

                                            Robert van der Starre & Kees de Jeu

          20:15   -  21:15   Vincent Bos & Arjan van Esveld

                                            Pieter Tiemens & Remco Breedveld

          21:15   -  22:15

zaterdag 4 september 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Cilia Krutzen & Mirjam van den Akker

                                            Melinda Visman & Pieneke Hamers

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

zondag 5 september 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Widi Widiargo & Efraim Lumalessil

                                            Hans Kortekaas & Rakesh Partapgsing

          14:00   -  15:00   Anne-Marie Rosenberg & Corinne van der

                                    Geest

                                            Jacco Peters & Corine Vrolijk

          15:00   -  16:00   Roy Adam & Tonnie Schets

                                            Aad Overgaauw & Walter Westhoven

          16:00   -  17:00   Steven Kersbergen & Ben Jansen

                                            Pierre Oosterveer & Harm Geuchies

maandag 6 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Peter Vieveen & Hans Blezer

                                            Peter Kleij & Hans de Vreeze

          19:15   -  20:15   Cilia Krutzen & Mirjam van den Akker

                                            Monique Bolleurs & Isabella van Randwijck

          20:15   -  21:15   Lujain Al Alousi & Janine van Oost

                                            Suzanne Tijnagel & Irina Zub

          21:15   -  22:15   Rutger Knijnenburg & Nick van der Burg

                                            Pieter Beeren & Xander Buijs

dinsdag 7 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Jimmy Kleij & Dickson Chia

                                            Rob Muller & Jos van Rijn

          19:15   -  20:15   Nicole Groot & Sandra Janssens

                                            Hanny Brusse & Joke Hooijmans

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

woensdag 8 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Natasja van den Bos & Brenda van Amstel

                                            Marianne de Boer & Carla van Dongen

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

donderdag 9 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Johanneke Behrend & Tessa Speijk

                                            Mandy Spel & Pascale van der Deijl

          19:15   -  20:15   Ineke de Jong & Yolande Beentjes

                                            Patricia van der Geest & Wijnanda van Wijk

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

vrijdag 10 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Jacco Peters & Corine Vrolijk

                                            Elsbeth Visser & Rita Oosterveer

          19:15   -  20:15

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

zaterdag 11 september 2021

  Baan 8

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 9

          13:00   -  14:00

          14:00   -  15:00

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

  Baan 10

          13:00   -  14:00   Peter Kleij & Hans de Vreeze

                                            Vincent Bos & Arjan van Esveld

          14:00   -  15:00   Anne-Marie Rosenberg & Corinne van der

                                    Geest

                                            Elsbeth Visser & Rita Oosterveer

          15:00   -  16:00

          16:00   -  17:00

maandag 13 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Sarolta Jaszai & Edith Kramer

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

          19:15   -  20:15   Melinda Visman & Pieneke Hamers

                                            Marjolein Hulshof & Esther van Doesburg

          20:15   -  21:15

          21:15   -  22:15

dinsdag 14 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Suzanne Tijnagel & Irina Zub

                                            Lindsay Thomassen & Donna Maas

          19:15   -  20:15   Marjan Doets & Doesjka Teunissen

                                            Lujain Al Alousi & Janine van Oost

          20:15   -  21:15   Tanja Mol & Birgit Holl

                                            Marianne de Boer & Carla van Dongen

          21:15   -  22:15   Jimmy Kleij & Dickson Chia

                                            Pierre Oosterveer & Harm Geuchies

woensdag 15 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Pieter Beeren & Xander Buijs

                                            Hans Kortekaas & Rakesh Partapgsing

          19:15   -  20:15   Peter Vieveen & Hans Blezer

                                            Vincent Bos & Arjan van Esveld

          20:15   -  21:15   Ger van der Deijl & Klaas-Jan Masker

                                            Robert van der Starre & Kees de Jeu

          21:15   -  22:15

donderdag 16 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Peter Kleij & Hans de Vreeze

                                            René Schmidt Ernsth. & Gerard Kulker

          19:15   -  20:15   Cilia Krutzen & Mirjam van den Akker

                                            Marjolein Hulshof & Esther van Doesburg

          20:15   -  21:15   Jacco Peters & Corine Vrolijk

                                            Johanneke Behrend & Tessa Speijk

          21:15   -  22:15   Roy Adam & Tonnie Schets

                                            Steven Kersbergen & Ben Jansen

maandag 20 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Marianne de Boer & Carla van Dongen

                                            Nicolette van Drunick & Renske Kersbergen

          19:15   -  20:15   Anoesjka Bekker & Agaath van Til

                                            Anne-Marie Rosenberg & Corinne van der

                                            Geest

          20:15   -  21:15   Pieter Tiemens & Remco Breedveld

                                            René Schmidt Ernsth. & Gerard Kulker

          21:15   -  22:15   Marco Vlottes & Frank Beentjes

                                            Thomas Bloemarts & Erik van Lochem

dinsdag 21 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Pierre Oosterveer & Harm Geuchies

                                            Rob Muller & Jos van Rijn

          19:15   -  20:15   Monique Bolleurs & Isabella van Randwijck

                                            Marjolein Hulshof & Esther van Doesburg

          20:15   -  21:15   Nicole Groot & Sandra Janssens

                                            Nicolette van Drunick & Renske Kersbergen

          21:15   -  22:15   Natasja van den Bos & Brenda van Amstel

                                            Tanja Mol & Birgit Holl

woensdag 22 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Suzanne Tijnagel & Irina Zub

          19:15   -  20:15   Sarolta Jaszai & Edith Kramer

                                            Lujain Al Alousi & Janine van Oost

          20:15   -  21:15   Melinda Visman & Pieneke Hamers

                                            Patricia van der Geest & Wijnanda van Wijk

          21:15   -  22:15   Thomas Bloemarts & Erik van Lochem

                                            Charles Kersbergen jr. & Roelof Taal

donderdag 23 september 2021

  Baan 11

          18:15   -  19:15   Greet ter Mors & Monique van Velsen

                                            Lujain Al Alousi & Janine van Oost

          19:15   -  20:15   Natasja van den Bos & Brenda van Amstel

                                            Hanny Brusse & Joke Hooijmans

          20:15   -  21:15   Ineke de Jong & Yolande Beentjes

                                            Melinda Visman & Pieneke Hamers

          21:15   -  22:15   Widi Widiargo & Efraim Lumalessil

                                            Pieter Beeren & Xander Buijs