Teams KNLTB Competitie 2020 Senioren

DD Di Hoofdkl Afd. 4 TCO 1

DD Do Hoofdkl Afd. 2 TCO 1

DD Do Hoofdkl Afd. 2 TCO 2

Truus vd Berg

Detty Boot

Marion Brekelmans

Anja Ebbing

Petra Koster

 

Susette Balduck

Marion Brekelmans

Ingrid Cocx

Jacqueline Doove

Ria van Maarseveen

Ria Wassenaar

Truus vd Berg

Detty Boot

Anja Ebbing

Petra Koster

Clazien Kranstauber

 

 

 

HD 17+ Vr Hoofdkl Afd. 3 TCO 1

DD 17+ Vr 4e kl Afd. 1 TCO 1

DD 17+ Vr 4e kl Afd. 11 TCO 2

Mart Hogendoorn

Ruben de Koning

Bas de Mos

Fabio Tolhuisen

Renske v Leeuwen

Kimm Ramaekers

Lindsay Thomassen

Suzanne Tijnagel

Irina Zub

Sabrina Diepenhorst

Joke Hooijmans

Donna Maas

Anne-Marie Rosenberg

 

 

 

 

GD 17+ Vr 1e kl Afd. 2 TCO 1

GD 17+ Vr 2e kl Afd. 2 TCO 2

GD 17+ Vr 3e kl Afd. 9 TCO 3

Brenda van Amstel

Jeroen Boon

Natasja vd Bos

Mariska Breedveld

Remco Breedveld

Pieter Tiemens

Niels Zweekhorst

Anoesjka Busch-Bekker

Caroline van Dijk

Harm Geuchies

Bram van der Lecq

Lujain Al Alousi

Marc Bokkerink

Janine van Oost

Jeroen Veenma

 

 

 

GD 17+ Vr 3e kl Afd. 7 TCO 4

GD 17+ Vr 3e kl Afd. 10 TCO 5

 

Natascha vd Ham

Jeroen Kouwenhoven

Nancy Nieuwenhuize

Marcel Roos

Yolande Beentjes

Lisette Kers

Andrea Meulink

Tanja Mol

Jos van Rijn

Tonnie Schets

René Schmidt Ernsthausen

Daan Schmitz

 

 

 

 

Heren 35+ Za 3e kl Afd. 7 TCO 1

Heren 35+ Za 2e kl Afd. 1 TCO 1

Heren 35+ Za 3e kl Afd. 2 TCO 2

Onno Achterberg

Paul Ebbing

Roeland Hillen

Tonnie Schets

Peter Tusveld

Carl Varenkamp

Rob Greuter

Rob van der Hulst

Lorenz Mooij

Edwin Roos

Pascal Willems

Robert van der Starre

Hans Blezer

Paul Boelens

Frank Francke

Gerard Kulker

Aad Overgaauw

Walter Westhoven

Albert Zwart

 

 

 

DD 17+ Za 4e kl Afd. 18 TCO 1

DD 17+ Za 4e kl Afd. 1 TCO 2

 

Thea Heesterbeek

Cobi van der Helm

Janneke Kors

Ellen Meulenbroek

P.A. Wit

Sandra Bisschops

Marjan Doets

Marjo van Eerden

Yvonne de Keizer

Doesjka Teunissen

Irene Verschoor

 

 

 

 

 

 

 

Dames 17+ Za 3e kl Afd. 8 TCO 1

Dames 17+ Za 3e kl Afd. 7 TCO 2

 

Mirjam Esseboom

Carolien de Groot

Nicole Groot

Sandra Janssens

Birgit Kasteel

Marijke Kors

Jacqueline Coenraads

Esther van Doesburg

Danielle Haantjes

Annie Houdijk

Ellen Klaarhamer

Patricia Perlee

 

 

 

 

Mix 17+ Za 2e kl Afd. 15 TCO 1

Mix 17+ Za 2e kl Afd. 13 TCO 2

Mix 17+ Za 2e kl Afd. 11 TCO 3

Max Bos

Marion Dal

Patrick Groenewegen

Romy van Iperen

Joey Bos

Dickson Chia

Sascha Hennink

Danny Snijder

Erwin Spaans

Lisanne Thijssen

Alette Barel

André Barel

Muriel Kengen

Harry Koster

Petra Koster

Pierre Oosterveer

 

 

 

Mix 17+ Za 3e kl Afd. 1 TCO 4

Mix 17+ Za 4e kl Afd. 6 TCO 5

 

Roy Adam

Monique Bolleurs

Pieneke Hamers

Rob van der Kooij

Erik van Lochem

Isabelle van Randwijck

Melinda Visman

Carla van Dongen

Jack Heesterbeek

Carolina Janssen

Paul van der Kooij

Klaas-Jan Masker

Arianne van Rijn

 

 

 

 

Reserves

Heren

Dames