Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8
MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | BE QUICK-GOUDA 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 |
2 | NIEUWERKERK 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 |
3 | VLAARDINGEN 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 |
4 | WADDINXVEEN 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 |
5 | DE GOUWE SMASH 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 |
6 | ORANJE TC 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 |
7 | MOORDRECHT 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 |
8 | LEIDSCHENDAM 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
09:30 | ORANJE TC 1 | - | NIEUWERKERK 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | WADDINXVEEN 2 | - | LEIDSCHENDAM 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | MOORDRECHT 1 | - | VLAARDINGEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
13:30 | BE QUICK-GOUDA 2 | - | DE GOUWE SMASH 2 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | NIEUWERKERK 2 | - | WADDINXVEEN 2 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | LEIDSCHENDAM 2 | - | ORANJE TC 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:30 | DE GOUWE SMASH 2 | - | MOORDRECHT 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | VLAARDINGEN 1 | - | BE QUICK-GOUDA 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | WADDINXVEEN 2 | - | DE GOUWE SMASH 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | MOORDRECHT 1 | - | NIEUWERKERK 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:30 | BE QUICK-GOUDA 2 | - | LEIDSCHENDAM 2 | 4 - 0 | Gravel | |
14:30 | ORANJE TC 1 | - | VLAARDINGEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | NIEUWERKERK 2 | - | BE QUICK-GOUDA 2 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | VLAARDINGEN 1 | - | WADDINXVEEN 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | LEIDSCHENDAM 2 | - | MOORDRECHT 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:30 | DE GOUWE SMASH 2 | - | ORANJE TC 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | NIEUWERKERK 2 | - | LEIDSCHENDAM 2 | | Gravel | |
09:30 | ORANJE TC 1 | - | WADDINXVEEN 2 | | Gravel | |
10:00 | DE GOUWE SMASH 2 | - | VLAARDINGEN 1 | | Gravel | |
13:30 | BE QUICK-GOUDA 2 | - | MOORDRECHT 1 | | Gravel | |
09:00 | LEIDSCHENDAM 2 | - | DE GOUWE SMASH 2 | | Kunstgras | |
10:00 | VLAARDINGEN 1 | - | NIEUWERKERK 2 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | WADDINXVEEN 2 | - | BE QUICK-GOUDA 2 | | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | MOORDRECHT 1 | - | ORANJE TC 1 | | Gravel | |
10:00 | DE GOUWE SMASH 2 | - | NIEUWERKERK 2 | | Gravel | |
10:00 | WADDINXVEEN 2 | - | MOORDRECHT 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | VLAARDINGEN 1 | - | LEIDSCHENDAM 2 | | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | ORANJE TC 1 | - | BE QUICK-GOUDA 2 | | Gravel | |